African Mango – Bogate źródło składników odżywczych

Spośród wszystkich żywych organizmów, rośliny mają największą moc we wchłanianiu i wykorzystaniu energii słonecznej, utrzymując ją w formie, która karmi cały zwierzęcy świat, w tym nasze własne. W żadnym innym ciele, ta moc nie jest tak wykorzystywana jak w młodych liści jęczmienia, źródło zielonej magmy.african mango opinie

Preparat jest najlepszym pożywieniem do przywrócenia równowagi kwasowo-zasadowej, potwierdzają to opinie z forum o African Mango. Jest głównym źródłem chlorofilu, który ma silne działanie alkalizujące na organizm. Większość ludzi w rzeczywistości cierpi z powodu nadmiernie kwaśnego pH fizjologicznego, głównie z powodu złej diety i innych złych nawyków współczesnego życia, co potwierdzają opinie na temat afrykańskiego mango. Chlorofil wywiera także działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze, co zapobiega gromadzeniu się destrukcyjnych toksyn, takich jak metale ciężkie i zanieczyszczenia, które połykamy codziennie. Dzięki procesowi produkcji eliminowane są włókna celulozowe z soku z trawy jęczmienia, bardzo szybko (około 20 minut), wchłanianie i przyswajanie wszystkich odżywczych składników, w które jest bogaty.Preparat ten zawiera ponad 20 różnych typów żywych enzymów, w tym SOD (Super dysmutaze nadtlenkową) - silny przeciwutleniacz, i ponad 70 różnych mikroskładników pokarmowych takich jak potas, wapń, magnez, żelazo, fosfor, cynk, beta-karoteny, witaminy C, E, witaminy B, i w dodatku do 19 aminokwasów.

 Składniki preparatu oraz najlepsza oferta Allegro na African Mango (opinie)

Po łagodnej ekstrakcji soku metodą natrysku na sucho, używaną do przechwytywania składników odżywczych roślin zielonych, został pierwotnie opracowany i opatentowany w Japonii przez Dr.Yoshihide Hagiwara, a następnie udoskonalona podczas dziesięcioleci w odchudzanie z african mangointensywnych badaniach. Jest to bardzo skomplikowany proces, który wymaga zastosowania kosztownych urządzeń do ekstrakcji o jakości farmaceutycznej do suszenia rozpyłowego, i w procesie granulacji. W każdym przypadku opinie, ostatecznie powstaje miękki zielony proszek, który oferuje skuteczną ochronę antyoksydacyjną i wysokie korzyści żywieniowe. African Mango na allegro jest ogólnie dostępny a wszystkie oferty są w wyjątkowo niskiej i korzystnej cenie. Składniki: Ekstrakt z liści jęczmienia organicznego w proszku, organiczna maltodekstryna, organiczny brązowy ryż.Uprawa całkowicie organiczna, posiada certyfikat USDA i UE. pomiędzy zbiorem roślin jęczmienia i opakowaniem upływa mniej niż 6 godzin.Funkcje:Posiada integralne funkcję kilku kluczowych składników odżywczych do utrzymania równowagi i sprawność organizmu, ale są one coraz bardziej ubogie w codziennej diecie każdego z nas.Jest to żywność funkcjonalna  jego bogactwo to kilka istotnych elementów, takich jak witaminy, minerały, enzymy, owoceaminokwasy, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe i fitochemiczne ważne elementy. Opinie o African Mango jest bogatym źródłem chlorofilu, naturalnego oczyszczacza. Zasadowość trawy jęczmiennej pomaga zachować naturalną równowagę pH, zobojętnia  kwasy;  ułatwia to trawienie i zwiększa poziom energii.

Opinie z forum o African Mango potwierdzają cenną pomoc w przypadku:

  • Kwasicy
  • Zmęczeniu
  • Nieświeżego oddechu
  • Miażdżycy
  • Cukrzycy
  • Zapaleniu wątroby
  • Zapaleniu błony śluzowej żołądka

Wartości odżywcze :Dawka jedna porcjia: 1 łyżeczka (3g )Porcji w opakowaniu 50

Analizowane parametry w 100g W maksymalnej dobowej dawce (9g) RDA% (°)
Wartość energetyczna 311 Kcal 28 Kcal
1300 kJ 117 kJ
Białko 15 g 1.35 g
Węglowodany 53 g 4.8 g
Trawa 4.3 g 387 mg
Jęczmień 43.3 g 3.9 g
Ryż 4.3 g 390 mg
Beta karoten 11.9 mg 1.1 mg 44
Witamina C 159 mg 14.3 mg 18
Witamina E 28.6 mg 2.6 mg 21.5
Potas 3964 mg 357 mg
Chlorofil 217 mg 19.5 mg

(°) RDA - zalecane dzienne spożycie

Instrukcje stosowania: Rozpuścić jedną łyżeczkę (około 3g ) w szklance wody, mleka ryżowego lub soku owocowego (z wyjątkiem soków cytrusowych ) dwa lub trzy razy dziennie. Weź najlepiej na czczo ( 20 minut przed lub dwie godziny po posiłku ). Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i powinien być stosowany w zdrowym i zrównoważonym życiu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej trzech lat. Nie należy przyjmować z gorącymi płynami , ponieważ ciepło może denaturować enzymy roślinne. Zamknąć szczelnie po otwarciu. Przechowywać w chłodnym  i suchym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *