Dieta na stratę wagi – sałatki wiosenne

Gdy podczas zmiany sezonu, zdajemy sobie sprawę, że spodnie i koszule z ubiegłego roku stały się nieco wąskie mamy dwie możliwości: winić pralkę lub pobiec po dietę. Pozwali nam to przymierzyć stare ubrania z elegancją, idealna dieta aby stracić kilogramy pomaga nam czuć się lepiej i myśleć lepiej o siebie, co ważniejsze, poprawiają nasze ogólne samopoczucie. Z pewnością najlepsze będą sałatki wiosenne. Tylko one mają tyle wartościowych składników.sałatki wiosenne

Ryzyko związane z dietą na ostatnią chwile

Do najważniejszych wrogów, przed którymi stoimy, kiedy zdecydujemy się schudnąć jest pośpiech i lenistwo. W pierwszym przypadku ważne jest, aby uświadomić sobie, że leki, diety odchudzające  na ostatnią chwilę i suplementy nie są lekarstwem, ale pogarszają problem. Opinie z forum o African Mango Mimo ścisłej diety która trwa przez krótki okres czasu jest ona zachęcająca (waga rzeczywiście przesuwa się w lewo) utrata masy ciała jest tylko pozorna (utrata masy ciała jest głównie ze względu na wyczerpywanie się zapasów glikogenu, co w konsekwencji powoduje odwodnienie). Tylko wtedy, gdy dieta utrzymuje się przez długi czas, utrata wagi w rzeczywistości wiąże się ze zmniejszeniem masy tłuszczu.

I problemy nie kończą się tam... A co z sałatkami wiosennymi? Pomogą?

Diety bardzo niskokaloryczne atakują mięśnie spalają tłuszcz i ustalają wagę na nowym poziomie. Jeśli zdecydujesz się pójść tą drogą, wady są liczne pomimo wcześniejszych, pozornie, dobrych wyników. Obniżenie wskaźnika podstawowej przemiany materii ze względu na ograniczenie kalorii jest przeciwne do utraty wagi i jak tylko zaczniesz jeść normalnie, szybko odzyskasz wszystkie utracone kilogramy, z mnóstwem odsetek. Powtarzane cykle utraty wagi i przybierania (yoyo dieta) nic nie robią oprócz zwiększenia zdolności naszego organizmu do utrzymania i dieta-i-cwiczeniaakumulacji tłuszczu. Sałatki wiosenne z pewnością pomogą. W związku z tym coraz trudniej schudnąć, po prostej diecie lub przy wykorzystaniu środków odchudzających .Oto dlaczego: podejście restrykcyjne do diety  (1000-1200 kalorii dziennie) związane z doraźnymi „bibami”( ja też tylko jeden raz na 10 dni ) nie może działać.

Znaczenie aktywności fizycznej

Wkład w aktywność fizyczną wpływa znacząco na rozwój nadwagi. Bardziej niż kiedykolwiek, wielu badaczy zgadza się, że przyrost wagowy odnosi się raczej do zmniejszenia aktywności fizycznej niż do zwiększonego spożycia kalorii. W Stanach Zjednoczonych na przykład  średnia masa Amerykanów wzrosła pomimo że kalorie ogólnie  zostały zmniejszone o około 5-10% w ostatnich latach.

• Dziewięć razy na dziesięć program odchudzający oparty wyłącznie na ograniczenie żywności zawiedzie. Pomimo dobrej woli w wielu dietach rozpoczętych w celu utraty wagi w rzeczywistości w ferworze dochodzi do ataków głodu  co udaremnia dotychczasowe wysiłki.

• Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest zwiększenie poziomu aktywności fizycznej. W podobny sposób pozwala to w wielu przypadkach na utratę masy ciała, nawet w przypadku braku ograniczeń dietetycznych.

• Sportowcy mają istotnie wyższy metabolizm, a to oznacza, że ich zużycie energii jest wyższa nawet w spoczynku.

• Należy zatem połączyć dietę i aktywność fizyczną co daje najlepsze wyniki, wprowadź sałatki wiosenne.

• Postępuj z urozmaiceniem i zrównoważeniem aby stworzyć deficyt kalorii nie trzeba wygórowań (nawet 500 kcal poniżej wymogu).

• Aby szybko obliczyć idealną wagę i liczbę kalorii potrzebnych do osiągnięcia celu skorzystaj z pomocy automatycznego moduł obliczeniowego.

• Aby uniknąć jedzenia więcej niż jest to konieczne lub nie poddawać się pokusie, myj zęby pod koniec posiłku, lub umieścić w ustach gumę lub aromatyczny cukierek podobny do cukru.

• Jedząc powoli, czujesz się syty szybciejpotrafie-schudnac

• Uruchom mieszaninę aktywności fizycznej na przemian z ćwiczeniami aerobowymi (na rowerze, bieganie, chodzenie, cross-country, pływanie wytrzymałościowe) z innymi rodzajami ćwiczeń na mięśnie (wagi, tonowanie ćwiczeń masy ciała, z przeciążeniami albo gumą).

• Aby uzyskać efekty aktywności fizycznej odchudzanie musi być długotrwałe; Tylko w ten sposób ulepszenie w składzie ciała i metabolizmie będzie stabilne i trwałe.

• Utrata masy ciała jest ważna, ale zawsze z myślą o  zdrowiu; ustawiając swoją dietę,  odwołujmy się do naszej porady dietetycznej

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *