Utrata wagi, skuteczne rozwiązania

Jeśli jesteś przekonany, że jesteś w stanie stracić 5, 10 (ktoś obiecuje 12) funtów w miesiąc masz niewłaściwy artykuł.

Strata jedynie 5 (funtów) lub więcej z masy ciała w ciągu trzydziestu dni jest niemożliwa, ale strata zaledwie 4 (funtów) tłuszczu pozwoli Ci wpisać się do Księgi Rekordów Guinnessa !

odchudzanie-wagaPowiemy  i powtórzymy kilkakrotnie :

Możesz nie wiedzieć, ale kilogram tłuszczu ma wartość kaloryczną około 7800 kcal . Oznacza to, że strata 6 kg tłuszczu w miesiąc wymaga całkowitego zmniejszenia kaloryczności o 46800 kalorii niż jest to konieczne, to znaczy  1500 kcal dziennie.

Zważywszy, że kobieta w średnim wieku która ma głównie siedzący tryb życia, ma dzienne zapotrzebowanie kaloryczne około 1500-1600 kalorii, więc aby stracić sześć funtów tłuszczu w ciągu miesiąca powinna spożyć  tylko 50-100 kalorii dziennie przez 31 dni.

Wciąż jesteś zdeterminowany, aby odnieść sukces?!

„Utrata pesoTutte”  jest to "dieta", która obiecuje utratę 5, 6 lub więcej funtów w ciągu miesiąca jest tak skonstruowana, aby sprawić, że przybierasz na wadze . Och tak, ponieważ zmniejszenie masy ciała  nie oznacza utraty wagi tłuszczu. Nigdy o tym nie myślałeś?

Zmniejszona masa kości i mięśni oraz odwodnienie tkanek bez redukcji nadmiaru tłuszczu, nie pomoże, ale sprzyja szybkiemu powrotowi utraconych kilogramów, z mnóstwem zysków.

A jeśli wielu spośród was będzie stać przeciw temu: "Ale jeśli tłuszcz pozostaje ten sam jak mam schudnąć?", Wiedząc, że jego rozumowanie jest błędne.

Utratę masy bez utraty tkanki tłuszczowej w sposób nieunikniony prowadzi do zmniejszenia podstawowej przemiany materii. Zasadniczo organizm przyzwyczaja się spala coraz mniej kalorii, ze wszystkimi negatywnymi konsekwencjami.

Ale w jaki sposób schudnąć?

Jeśli chudniesz bez tracenia pokaźnych ilości tłuszczu, bez przyrostu mięsień i przybierania na wadze oznacza to chudnięcie. Tak więc pierwszą rzeczą do zrobienia jest pójść na siłownię. Istnieje wiele powodów, dla których związek między sportem i prawidłowym żywieniem okazuje się znacznie bardziej skuteczne niż zwykłe zmniejszanie spożycia kalorii. Widzimy głównie że: bardziej równomierny rozkład nadmiaru tłuszczu, zwiększa metabolizm organizmu, poprawia nastrój, poczucie głodu, bardziej "znośne dostosowanie diety ", ponieważ jest bogatsza w kalorie, zwiększa dobre samopoczucie i witalność, zwiększa wydajność w codziennych czynnościach, niższe ryzyko zachorowania na niektóre choroby (cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia krążenia serca i niektóre nowotwory).

Aktywność fizyczna zalecana do utraty wagi to aerobik (jazda na rowerze, jogging, bieganie, narciarstwo biegowe itp ) kontynuowany przez co najmniej 35-40 minut, a praktykowane co najmniej trzy razy w tygodniu. Aby uzyskać bardziej stonowaną i szczupłą sylwetkę , można połączyć niektóre ćwiczenia w ogólną tonację, które zostaną wykonane w pierwszej części szkolenia .

aktywnosc

A jeśli jesteś zbyt leniwy, do wykonywania sportu ?

Jesteś skazany na porażkę! I jeśli będziesz tak dobry  by obalić te stwierdzenie utraty kilku kilogramów, należy pamiętać, że jedzenie jest przyjemnością, a przyjemność jest szczęściem, a gdy pozwala się zbyt często na przyjemności dobrego jedzenia zostaną one przekształcone w " maskę".

Ile kalorii mogę spożyć, kiedy uprawiam sport ?

Oczywiście to zależy od tego ile i co uprawiamy ze sportów. Online można obliczyć zużycie kalorii w różnych zajęciach sportowych, i nie tylko klikając na poniższy link .

Nie denerwuj się, jeśli widzisz, że ze sportem można spożywać mniej kalorii niż myślałeś. Weź pod uwagę, że twoje ciało będzie nadal spalać więcej, nawet po treningu, a także staną się one bardziej efektywne w zużyciu tłuszczu na energię.

A jak mam to ustawić z dietą ?

Podtrzymujemy po raz kolejny znaczenie prawidłowej informacji. Ilość jedzenia nie jest jedynym istotnym parametrem, musimy również ocenić jego jakość. Ta strona zawiera setki artykułów, które uczą, robić zakupy i gotować racjonalnie. Można zacząć od czytania następujących wskazówek żywieniowych. Na stronie " Specjalne odchudzanie" można znaleźć  skuteczne rozwiązania, aby schudnąć ... ee , wybaczcie , aby stracić tłuszcz !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *